Operativ ledning

  • Jörgen Englund (VD) Din Bagare Skandinavien AB Skyttevägen 26, 302 44 Halmstad Tel: 0708-43 74 05 E-post: jorgen@din-bagare.se

Styrelsen

  • Mathias Jakobsson Östras Bageriförening
  • Halvor Ildstad Din Baker AS Tel: 0047 92 84 58 84 E-post: halvor.ildstad@din-baker.no
  • Markus Larsson Café Gyllen Tel: 0736-87 79 99 E-post: markus@cafegyllen.se
  • Marie Strömberg Café Charm Tel: 060-61 49 89 E-post: mariecafecharm@telia.com
  • Tommy Olsson Sultans Konditori Tel: 0708-52 61 13 E-post: info@sultans.se
  • Christian Jörgensen Dahls Bageri Tel: 0708-28 70 00 E-post: christian@dahlsbageri.se
  • Urban Nyberg Steinbrenner & Nyberg Tel: 0705-62 04 81 E-post: urban@steinbrenner-nyberg.se
  • Heléne Stålbom (Suppleant) Stålboms Konditori
  • Håkan Jacobsson (Suppleant) Eskelunds Hembageri Tel: 0704-91 88 83 E-post: hakan@eskelunds.se

Råd Leveransbageri

  • Jörgen Englund (VD) Din Bagare Skandinavien AB Tel: 0708-43 74 05 E-post: jorgen@din-bagare.se
  • Börje Falk Dahls Bageri
  • Bengt Olof Olofsson Olofssons Bageri
  • Bertil Björk Johanssons Bageri i Sala
  • Rune Henriksson Mössebergsbagaren
  • Björn Sjöstrand Bageriet Sjöstrands & Erics Tel: 0708-48 01 11 E-post: bjorn@bageriet.se
  • Håkan Jacobsson Eskelunds Hembageri Tel: 0704-91 88 83 E-post: hakan@eskelunds.se

Råd Konditori

  • Jörgen Englund (VD) Din Bagare Skandinavien AB Tel: 0708-43 74 05 E-post: jorgen@din-bagare.se
  • Per Larsson Conditori Nordpolen E-post: per@nordpolen.se
  • Tina Westblad Balders Bröd Tel: 0702-67 60 67 E-post: tina@baldersbrod.se
  • Claes Landing Forsa Hembageri Tel: 0738-23 60 22 E-post: classe@forsahembageri.se
  • Pontus Svenheimer Svenheimer & Cederleüfs
  • Heléne Stålbom Stålboms Konditori